Bractwo Paladynów

Opis forum


#1 2007-12-02 17:42:35

kayko1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 2
Punktów :   

Sojusze i pakty przymierza

witajcie,

nie wiem jak to jest ale jestem wkurzona i oburzona sytuacją bo jak to jest że mamy podpisany pakt z sojuszem np. ...ony a sam jego dyplomata dokonuje ataków na członków naszego sojuszu. to po co te pakty piszmy sobie na forum - bo po to mamy forum niech praca stworzenia jego nie idzie na marne- kto nas atakuje z jakiego sojuszu. po jakiego diabla nam sojusze które nas chcą farmić. wogóle moja propozycja jest taka by częściej tu zaglądać mamy stworzyć tu cos podobnego do "rodziny" więc bądźmy razem... alez się zezłościłam

pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-12-07 19:25:47

mayday1984

Administrator

Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 9
Punktów :   

Re: Sojusze i pakty przymierza

przepraszam ale wszystkiego sam niestety nie dam rady załatwić dlatego pozostawiam te sprawy niektóre dyplomatom aby porozmawialy z głównymi zalozycielami owych sojuszów ze mamy podpisany pakt itp a tu atakują jednego z naszych sojuszników... to wcale nie muszą byc dyplomaci ale normalni sojusznicy też mogą napisac do szefa owego sojuszu ze mamy podpisany pakt przymierza z jeden z ich sojuszników nas atakuje... dopiero od niedawna początek serwera takze starajmy sie sami jak mozemy...

Offline

 

#3 2007-12-09 11:17:27

Aga_S

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 12
Punktów :   

Re: Sojusze i pakty przymierza

Ja bardzo walczę o swoje przetrwanie, chociaż nie jest to wcale takie łatwe.........

Offline

 

#4 2007-12-25 21:55:28

mayday1984

Administrator

Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 9
Punktów :   

Re: Sojusze i pakty przymierza

musimy dać jakos rade nie ma wyjścia. jeszcze jesteśmy słabi, ale z czasem dojdziemy do czegoś.. potrzeba czasu i cierpliwości jak to bywa w travianie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gimnazjum13.pun.pl www.bloodman.pun.pl www.nolajf.pun.pl www.sp16.pun.pl www.mroczni-herosi.pun.pl